+90 (216) 575 32 12 [email protected]    Turkey English

Merkezi İstanbul’da bulunan Atilim İnşaat hem sivil sektör hem de çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarından oluşan müşterilerine inşaat hizmetleri sunmaya yetkin genel taahüt hizmetleri sunan bir firmadır. Ayrıca, endüstriyel tesis inşası konusunda da faaliyet gösterip hizmet vermeye kapasitemiz mevcuttur. Bir projenin tasarım aşamasından malzemelerin teminine Atilim İnşaat müşterilerine kaliteli inşaat hizmetleri sağlamaya kendisini adamış bir firmadır.

En zor projeyi bile zamanında ve belirlenen bütçeye uygun olarak bitirmek için gerekli olan deneyimli personel ve finansal kaynaklara sahip bir firmayız. Yıllar boyunca, ulusal ve uluslar arası alanda dostluklar kurup stratejik ortaklıklar geliştirerek yeterliliklerimizi artırmış bir firma olarak Ortadoğu, Orta Asya, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa ülkelerinde hizmet sağlamaya yetkin bir firmayız. Ayrıca Atilim İnşaat, kalite ve diğer Standard gereksinimlere uyumlu olarak kendi sahip olduğu imkanlarla bir projeyi tasarlamak, yürütmek ve yönetmek konularında oldukça deneyimli bir firmadır.

Bir iş dünyasındaki bakış açısıyla, hiçbir projeyi küçük ya da büyük olarak nitelendirmemek gerektiğine inanan bir firmayız. Bu anlamda teknik ofisimize gelen her projeyi dikkatlice ele almakta ve müşterilerimize en iyi servisi sunmak için çabalamaktayız. Başarımızın temelini müşterilerimizde sağlayacağımız memnuniyetin oluşturması şirketimizin temel değerleri arasındadır. Bu sebeble, bize gelen proje ve tekliflerde büyüklüğe bakılmaksızın ana ya da alt yüklenici olarak faaliyet gösterebiliriz.

Müşterilerimize kalite bir tasarım ve inşa hizmeti sunmak için profesyonel proje müdürleri, şantiye müdürleri ve saha personelinden oluşan ekibimiz güçlü bir ekip olarak çalışmakta ve şirketimizin başarısını artırmaktadır. Profesyonel bir ekibin parçası olarak çalışıp başarılı hizmetler sunmaya kendisini adamış en kalifiye yönetici ve personelleri ikame etmekte, kalite anlayışımızdan asla ödün vermemekteyiz.

KAPAT